Zorgteam

Het team in een woning is multidisciplinair samengesteld:
woningassistenten, zorg- en verpleegkundigen, paramedici werken in De Wingerd samen aan kwaliteitsvolle zorg
in overleg met bewoner, familie of vertegenwoordiger en de begeleidende artsen
het aanspreekpunt binnen het zorgteam is steeds de zorgcoördinator.

Coördinerende en raadgevende artsen (CRA):

  • Dr. Diederik Hermans, woning 1-4
  • Dr. Geert Van Boxem, woning 5-8
  • Dr. Astrid Deneffe, woning 9-10
  • Dr. Ursula Segaert, woning 11-14
  • Dr. Jo Lisaerde, woning 15-16 en zorgflats
  • Dr. Jan Verbakel, kort verblijf

Specialisten met een consulentenfunctie:

  • Dr. Eric Triau, neuropsychiater
  • Dr. Satya Buggenhout, ouderenpsychiater
  • Dr. Philippe De Groote, tandarts

Medische pedicures in dienstverband.

Gelaatsverzorging via het Lokaal Dienstencentrum.

Je maakt een afspraak met arts, consulent of pedicure via de woning, het dagcentrum of kortverblijf:

 

Cathy Sweerts, coördinator thuisondersteunende diensten
E: cathy.sweerts@wznd.be | T: 016/28.48.00

Saskia Dickens, zorgcoördinator woningen 1 t.e.m. 4
E: saskia.dickens@wznd.be | T: 016/28.48.01

Nansie Daems, zorgcoördinator woningen 5 t.e.m. 8
E: nansie.daems@wznd.be | T: 016/28.48.02

Antje Proost, zorgcoördinator woningen 9, 10, 15 en 16
E: antje.proost@wznd.be | T: 016/28.48.04

Rita Passchyn, zorgcoördinator woning 12, 13 en zorgflats
E: rita.passchyn@wznd.be | T: 016/28.48.03

Inga Hertecant, zorgcoördinator woning 13 en 14
E: inga.hertecant@wznd.be | T: 016/28.47.90