Zorgteam

Het team in een woning is multidisciplinair samengesteld:
woningassistenten, zorg- en verpleegkundigen, paramedici werken in De Wingerd samen aan kwaliteitsvolle zorg
in overleg met bewoner, familie of vertegenwoordiger en de begeleidende artsen
het aanspreekpunt binnen het zorgteam is steeds de zorgcoördinator.

Coördinerende en raadgevende artsen (CRA):

  • Dr. Diederik Hermans, woning 1-4
  • Dr. Geert Van Boxem, woning 5-8
  • Dr. Karen Bertheloot, woning 11, 12 en zorgflats
  • Dr. Jo Lisaerde, woning 9, 10, 13, 14, 15 en 16
  • Dr. Jan Verbakel, kort verblijf

Specialisten met een consulentenfunctie:

  • Dr. Eric Triau, neuropsychiater
  • Dr. Philippe De Groote, tandarts

Pedicures komen op zelfstandige basis aan huis in het woonzorgcentrum:

  • Karin Morren, lokaal dienstencentrum
  • Sofie Vansteenbeeck, woningen 5, 6, 7 en 8
  • Melissa Delvaux, dagcentrum, woningen 1, 2, 9, 10, 13, 14, 15, 16 en de zorgflats
  • Mireille Deroy, woningen 3, 4, 11 en 12

Je maakt een afspraak met arts, consulent of pedicure via de woning, het dagcentrum of kortverblijf:

 

Cathy Sweerts, coördinator thuisondersteunende diensten
E: cathy.sweerts@wznd.be | T: 016/28.48.00

Saskia Dickens, zorgcoördinator woningen 1 t.e.m. 4
E: saskia.dickens@wznd.be | T: 016/28.48.01

Nansie Daems, zorgcoördinator woningen 5 t.e.m. 8
E: nansie.daems@wznd.be | T: 016/28.48.02

Antje Proost, zorgcoördinator woningen 9, 10, 15 en 16
E: antje.proost@wznd.be | T: 016/28.48.04

Rita Passchyn, zorgcoördinator woning 12, 13 en zorgflats
E: rita.passchyn@wznd.be | T: 016/28.48.03

Inga Hertecant, zorgcoördinator woning 13 en 14
E: inga.hertecant@wznd.be | T: 016/28.47.90